Jsem Betty a jsem TAK TROCHU JINÁ PERSONALISTKA

Proč jiná?

Jako personalistka pracující v korporaci jsem dlouho sledovala neúspěšné kandidáty a přemýšlela, co je vlastně dělí od těch úspěšných. Často byli neúspěšní jen kvůli své nevědomosti a nepřipravenosti. Prostě nevěděli, co a jak, občas řekli co neměli a tím tak škodili sami sobě.
Rozhodla jsem se, že už nechci být jen ta na druhé straně stolu, která je hodnotí, donekonečna zpovídá a klade „záludné“ otázky. Chtěla jsem uchazečům nabídnout pohled z druhé strany, aby věděli, jak personalisté přemýšlí a co vlastně hledají v jejich životopisech a odpovědích.
Rozhodla jsem se dát tomu další rozměr. Dát lidský rozměr (ne)lidským zdrojům.
 
Takže pokud se chcete odlišit od těch neúspěšných nebo být prostě připraveni, napište mi.
Rukama mi už prošly tisíce životopisů, motivačních dopisů a stovky lidí na pohovorech na různé pozice. Jejich zkušenosti a spokojenost s mými službami si můžete přečíst v sekci REFERENCE

PROČ ZROVNA JÁ?

Proč byste měli potřebovat zrovna mě, když je internet přehlcený dostupnými informacemi zdarma?

 • 1
  UŠETŘÍM VÁM ČAS
  Čas je v dnešní době nedostatkovým zbožím. Čas jsou peníze! Já vám váš drahocenný čas ušetřím tím, že vám informace naservíruju a poskytnu vždy takové, které právě potřebujete. Vám tak zbude víc času na rodinu, koníčky a jiné radosti.
 • 2
  VÍM, JAK PERSONALISTÉ PŘEMÝŠLÍ
  Vím, jak fungují personalisté a pomůžu vám nahlédnout do jejich mysli. Budete o krok napřed
 • 3
  VĚŘÍM V OSOBNÍ PŘÍSTUP
  Můžete pročítat stovky internetových článků, ale vždy Vám bude trochu chybět osobní rozměr. Osobní přístup je přidaná hodnota, díky které dostanete informace a služby přímo Vám na míru.
 • 4
  JSEM FLEXIBILNÍ
  Nebudu Vás svazovat striktními pravidly ani úředními hodinami. Jsem flexibilní a vždy se snažím přizpůsobit službu vám osobně a vaší konkrétní potřebě. Potřebujete něco trochu jinak než jak je to popsané na stránkách a v ceníku, nebo třeba na poslední chvíli? Tak to jste tu správně!
 • 5
  MÁ PRÁCE MĚ BAVÍ
  Už jste zažili jaké to je být obsluhován prodavačkou nebo číšníkem/nicí, které práce nebaví? Nic moc, že? Mě má práce baví a snažím se ji dělat pořádně, nikdy ne napůl!
 • 6
  VIDÍM TO POZITIVNĚ
  Něco se nedaří, nebo to nevyšlo? Nevadí, vždy se snažím lidem ukázat, že i když jim život naservíroval citrony, vždy je zde možnost udělat z nich chutnou limonádu.
 • 7
  BLESK JE MŮJ POMALEJŠÍ BRÁCHA
  Nesnáším pomalost a zatuhlost jakýchkoliv systémů. Potřebujete něco rychle? Snažím se svým klientům vždy vyjít maximálně vstříc a to co nejrychleji.