SHÁNÍTE PRAKTICKÝ DÁREK, KTERÝ MÁ SMYSL?

Klasický scénář, který všem způsobuje nervozitu. Vánoce za dveřmi a vy pořád NEVÍTE CO KOUPIT, něco co potěší a zároveň k něčemu je, aby to neskončilo na dně skříně. Hrnec, ručníky, trenky nebo nějaký zážitek ze slevových portálů...to kupujete každý rok a chtělo by to změnu.

Pokud sháníte dárek pro někoho blízkého, kdo právě hledá, chystá se hledat práci, nebo si příliš nevěří (nebo vše výše uvedené), potřebuje vyladit životopis/motivační dopis,  pak jste přišli na tu správnou stránku a VÁŠ PROBLÉM JE VYŘEŠEN!

Pořiďte konečně něco, co NIKDY ještě nedostali a co skutečně POMŮŽE. Kupte pod stromeček DÁREK, KTERÝ MÁ SMYSL. 

Pořiďte BALÍČEK ÚSPĚCHU

CO BALÍČKEM ÚSPĚCHU DARUJETE?

 • EXKLUZIVNÍ KONZULTACE
  Poskytnu poradenství a konzultaci ohledně všech aspektů hledání práce nebo přípravy na pohovory. Příprava na pohovor probíhá formou pohovoru nanečisto s okamžitou zpětnou vazbou. SOUČÁSTÍ TÉTO EXKLUZIVNÍ KONZULTACE JE I PŘÍPADNÉ NÁSLEDNÉ PORADENSTVÍ v průběhu výběrového řízení. To vše z pohodlí domova - přes Skype nebo telefon
 • ŽIVOTOPIS NA MÍRU
  Upravím nebo přímo sestavím životopis na míru, tak aby poskytoval co nejvíce relevantních informací a stal se vstupenkou k pohovorům. Na první pohled zaujme a prodá klíčové dovednosti.
 • MOTIVAČNÍ DOPIS
  Psaní občas může bolet. Sestavím motivační dopis přímo na míru dané osobě a pozici

VYBERTE TU NEJVHODNĚJŠÍ VARIANTU

Balíček MINI
1800 Kč
1500 Kč
Konzultace 60 min
Životopis na míru
Balíček PREMIUM
4200 Kč
3500 Kč
Konzultace nebo pohovor nanečisto 60 min
Následné poradenství v celkové délce 60 min
Životopis na míru
Motivační dopis na míru
LinkedIn profil - nastavení a úprava
 • Po uhrazení objednávky Vám na uvedenou e-mailovou adresu přijde dárkový poukaz s unikátním kódem na vybraný balíček, který pak můžete jednoduše vytisknout a dát pod stromeček 🙂
 • Zakoupené balíčky jsou platné do 30.6.2019 ( do té doby musí proběhnout objednávka termínu)